פוליש לרכב

ליטוש ידני של המכונית שלך עם מוליך טקסטיל לא סביר לגרום לצבע שלך להישרף. ליטוש רכב ביד יכול להוביל לזרועות מותשות ולשעות איבוד זמן ואנרגיה שניתן לנצל טוב יותר בליטוש סיבובי וליטוש עם מכונה כדי לגרום לרכב לזרוח שוב. הוא גם שוחק יותר, וזו סיבה נוספת מדוע אנו ממליצים עליו אם המכונית שלך זקוקה לזמן מה, במיוחד אם אתה מבריק לאחר הסרת שכבות של חומר.

ליטוש רכב עם שוחקים מסיר את הצבע השקוף מהרכב ומבטל שריטות. את רוב השריטות הקטנות ניתן ללטש בעזרת כלי ליטוש, חומר חיתוך או ליטוש מהצבע של הרכב.

ליטוש מכוניות עוזר להסיר את השכבה הדקה של צבע המכונית כך שתכסה את כל כתמי השטח של המכונית שלך. לאחר הסרת הצבע, צבע הרכב והשעווה יוצרים ברק אוטומטי משלהם על ידי מריחת ציפוי חלק ומגן על הצבע.

מבלי להיכנס לפרטים

שימו לב שצבע הרכב מסיר את הלכלוך והשריטות מהמכונית שלכם, בעוד שעווה מחזירה את הברק של צבע הרכב שלכם. ווקס ופוליש לרכב הם לא אותו מוצר, אבל יש נטייה להשתמש בהם ביחד כל הזמן, ולכל פוליש יש גם יתרונות משלו לצביעה. שעווה אולי לא נראית כמו הרבה, אבל אחריה ליטוש כדי להגן על ערך המכונית שלך ולתרום לגימור הקוסמטי שלה.

פוליש אוטומטי

הוא תהליך פשוט שמסיר לכלוך, חמצון, סימני מים, שריטות, מערבולות ופגמים קלים אחרים שיכולים להרחיב את החלק החיצוני של המכונית שלך. אוטופוליטור מכינה את משטחי הרכב שלך לשעווה ואיטום, מסיר שריטות על השמשה הקדמית, מסיר לכלוך ממשטחים ויוצר ציפוי כרום. ניתן להשתמש בליטוש להסרת לכלוך כביש שלא ניתן לשטוף במים וסבון, להחליק משטחי רכב או להסיר חמצון צבע.

על מנת למנוע נזק קבוע לצבע

זוהי השיטה המגבילה ללטש את הרכב כל כמה חודשים במשך שנים. אם המכונית שלך במצב אולם תצוגה, תצטרך להבריק את פני השטח בדרגות שונות של ליטוש. פוליש לרכבים הוא שוחק כיוון שהוא מנגב את הצבע מהמשטח, לכן מומלץ לגדל את הרכב לפני הפוליש כדי לספק הגנה נוספת.

במהלך תהליך ההברקה

אתה יכול לשמור על פני השטח שלך ללא מערבולת על ידי שימוש במוצרי כביסה וייבוש נכונים ובטכניקות כגון קצף שלג, כביסה מוקדמת ושמפו לפני הכביסה, כדי לשמור על הלכה מוגנת ותקינה מצב, וכדי להבטיח שיהיה צורך ללטש בתדירות נמוכה יותר.

אם המכונית שלך כבר לא צבועה בבירור

עליך להיות זהיר בעת ליטוש העור החיצוני, מכיוון שהצבע רך וסביר יותר להראות נזקים. מכוניות מודרניות מצופות במעיל שקוף מגן שיכול להיות עם סימני מערבולת, שריטות וצבעים כהים יותר. לכן, עדיף להשתמש רק במוצרים המיועדים לשימוש על משטחי לכה שקופה. לכות שקופות טריות הן משהו בשבילכם, אך רבים מבעלי רכב וטכנאי רכב מקצועיים מיישמים על הרכב מוצרי הגנה משטחים וציפוי קרמי לאחר תיקוני צבע ותיקונים.

בעת ליטוש מכונית מסירים את שכבת ההגנה העליונה של הרכב בעזרת תמיסה כימית. לליטוש איכותי של רכב איכותי נוצר חוצץ לביטול פגמים קלים במראה החיצוני.

תהליך ליטוש המכונית שלך נקרא תיקון צבע

הוא מצחצח את המכונית שלך על ידי ביטול בעיות צבע, הסרת שריטות, הבהרת צבע מט או דהוי, הסרת סימני מערבולת, חמצון וזיהומים אחרים, והשארת הצבע חלק, נקי ומבריק. ההבדל בין ליטוש לרכב הוא כמות הצבע שמוסרים.

ליטוש המכונית שלך מסיר פגמים

מערבולות, חריטה, שריטות, חמצון, משפר את הברק ומכין את המכונית שלך להגנה שהיא צריכה ומגיעה לה. חומרי ליטוש הם הסוג האגרסיבי ביותר של צבע לרכב הדרוש לצבע מתערבל. אם אתה מעדיף להשתמש בכלי ליטוש בזמן העבודה על המכונית שלך, בחר אחת מרפידות הליטוש הרבות שלנו.

ליטוש מביא את הברק של המכונית לעומק, אבל אתה צריך ווקס כדי להגן על פני השטח. השכבה הבאה של שעווה איכותית מגנה על המכונית מפני נזק נוסף.

Meguiar וכמה לקים אחרים נותנים תוצאות טובות יותר מפוליש לרכב על ידי שילוב שלבי פירוט וחיסכון בשומן מרפק

כך שלא כדאי להתעלם מ-Meguiar Ultimate Polish. זה קל מספיק לשימוש למתחילים, אז אל תדאג מתוצאות רעות אם אתה צריך למרוח שכבה של שעווה לרכב לסיום.

פוליש אוטומטי

הוא ניקוי יסודי ועמוק של הצבע שלך כדי לספק את הגימור הטוב ביותר האפשרי לשלב אחד של הצביעה, והוא הצבע האוטומטי הפופולרי ביותר המשמש לתיאור חומר ניקוי שעווה ושעווה. אם זה מרגיש כמו עינוי, יש סיבות טובות ללטש את המכונית שלך, כמו הצלת הצבע וקבלת חיזוק אגו גדול בנסיעה במכונית נקייה ברחבי העיר. צבעי רכב לא שוחקים, המעניקים חודשים של ברק, אינם מכילים מרכיבים המחלילים צבע לרכב, ולכן הם משמשים מקצוענים וחובבים כאחד במסירות חסרת רחמים.

הביאו את הרכב למר קלין שטיפת רכב ותנו למומחים שלהם לאסוף אתכם עם פירוט מלא לרכב כולל שעווה והברקה

אם אתה מחפש את הפוליש הטוב ביותר בשוק עבור עבודת צביעת הרכב שלך כדי לחסוך זמן ולהאיץ את החברה, All-In-One Car Polish'Wax הוא החנות האחת שלך. הכימאים של פוליש וחומר איטום All-in-One חוסכים המון זמן בשילוב עם שלבי תחזוקת הרכב, ואנחנו תמיד מתרשמים מהתוצאות של הבקבוקים הטובים ביותר שנוצרו לצביעה לרכב.