מדבקות קיר

קטלוג מדבקות הקיר המקוון שלנו כולל מאות עיצובים שונים ומדבקות קיר ויניל, בתוספת למעלה מ-40 צבעי מדבקות קיר הניתנים להתאמה אישית כדי להתאים לעיצוב שלך. ניתן להתאים מדבקות קיר ומדבקות קיר ליצירת עיצוב מותאם אישית לקיר שלך. פשוט בחר עיצוב שאתה אוהב, התאם אישית את הצבעים כך שיתאימו לעיצוב הנוכחי שלך, והוסף טקסט משלך כדי להפוך את מדבקות הקיר לשלך באמת. הדבר הנהדר במדבקות הקיר שלנו הוא שהן מאפשרות לך לקשט בזול כל חדר לפי טעמך, מבלי להשתמש בצבע או דבק מבולגן.

אתה יכול להתאים באופן מלא את הויניל על הקיר וגם לבחור את סוג החומר עליו תדפיס אותו

זה מאפשר לך לראות איך הלוגו או העיצוב שלך ייראו על חומרים שונים ומאפשר לך ליצור מדבקות קיר משלך המתאימים ביותר לצרכים שלך. מדבקות קיר זולות וקלות ליישום גם מעוצבות ומיוצרות כל כך היטב עם הקפדה מרבית שלעולם אינך צריך להתפשר על הסגנון, התפקוד או התקציב שלך.

התקנה והסרה של המדבקה לא אמורה לקלף את הצבע הקיים או קישוטי הקיר

מציעה מגוון אפשרויות מדבקות, ממדבקות תמונה חתוכות ועד למדבקות מיניאטוריות וסרטי העברה. אתה יכול לבחור את הגודל, הגופן והצבע של מדבקות קיר מותאמות אישית אלה. עם זאת, אם תזדקק לסיוע כלשהו, צוות המכירות שלנו ישמח לעזור לך לבצע הזמנה או לקבל אישור דיגיטלי על מדבקות הקיר המותאמות אישית שלך.

והכי חשוב

עם האיכות המרשימה של מדבקות הקיר הדביקות שלנו, המדבקות הללו יוסיפו מראה צבע מבולגן ונטול טרחה והן תוספת נהדרת באמת לכל קיר. הדבק המתאים לקירות מאפשר למדבקה להידבק בצורה מאובטחת וניתן להסירה במידת הצורך. אנו מציעים גם מדבקות קיר מותאמות אישית כדי להראות את שם התינוק שלך בצורה ייחודית כדי להפוך את החדר שלו למיוחד באמת. מדבקות קיר מגיעות במגוון חומרים ומודפסות עם דיו איכותי שיוציא את החיוניות של כל תמונה או לוגו שתצטרכו.

אם אתה מתכוון לשמור את המדבקה

ודא שיש לך גיבוי לפני הסרת המדבקה מהקיר. מדבקות קיר נשלפות הן דרך מהירה לקשט כל חלל ארגוני. הם יעזרו לך להפוך כל טפט לסביבה מקצועית נהדרת. יכול לעזור לך לשפר את אזורי ההדגשה ולשנות חללים פנימיים (ותמורת פחות) עם האוסף הייחודי שלנו של מדבקות קיר ויניל. מדבקות קיר מסחריות יכולות לשמש כל אחד לפרסום מכירות או מבצעים קרובים, כדי להפנות קונים לחלקים ספציפיים בחנות, או למטרות מיתוג בחללי משרדים.

מדבקות קיר משפחתיות הן בחירה פופולרית

ולעתים קרובות עיצובים אלה יכולים לכלול עץ משפחה שבו ניתן להוסיף את שמות בני המשפחה. מאפשר לך להוסיף בקלות טקסט, להעלות או לבחור תמונות, ולשנות את הצבע של כל מה שתרצה לקשט איתו את הקירות שלך. אותיות הקיר שלנו עשויות מויניל נשלף כך שהמשטחים שלך לעולם לא ייפגעו ולא ישאירו שאריות, ותהליך הלמינציה שלנו מקל מאוד על יישום אותיות הקיר שלך בכל מקום.

השתמש בהם

כדי להזכיר ללקוחות אמצעי זהירות ולתרגל התרחקות חברתית. אנו גאים להציע לכם את הפתרון המהיר והקל ביותר ליצירת מדבקות קיר מתחילתו ועד סופו. הם גם מתאימים לציון קטעים זמניים או אזורים כגון קטע ניקיון בסביבה קמעונאית ואזורים הניתנים להגדרה מחדש במחסנים ובחברות ייצור.

לקולקציית מדבקות קיר לחדר השינה שלנו יש מבחר מדהים של עיצובים ייחודיים

כך שתמצאו את הסגנון המיוחד שחיפשתם. קל ליישום ולהסרה מבלי לפגוע, להתאים אישית ולאפשר לגרפיקת קיר ויניל להחיות כל חלל שניתן להעלות על הדעת. מדבקות קיר וקישוטי קיר מעולים להשראה לילדים שלך להיות יצירתיים, להפוך את חדר השינה שלך לשקט יותר ולהוסיף נופך מוזר לשולחן העבודה שלך במשרד הביתי או במעונות המכללה. אם תעקבו אחר הוראות ההתקנה שלהלן, מדבקות הקיר שלכם מתגלות כפתרון שילוט רב-תכליתי מבלי לדאוג לפגוע בקירות שלכם.

עם מדבקות קיר מודבקות קלות לשימוש

תוכל ליצור מראה חדש בכל מקום בבית תוך שניות. אל דאגה, סדרת מדבקות הקיר המהנה והידידותית שלנו נועדה להיות קלה ליישום ולהשיג תוצאות מעולות. עם זאת, אנו יכולים ליצור תוויות מודפסות בהתאמה אישית שניתן להסיר או לעשות בהן שימוש חוזר. השתמש בסדרת מדבקות הקיר האיכותיות שלנו כדי להוסיף אישיות נוספת לכל חדר ילדים, חדר שינה או חדר משחקים.

אתה יכול להפוך את התמונות

הטקסט המותאם אישית, הלוגו והגרפיקה שלך למדבקת ויניל בכמה שלבים פשוטים. בחר גודל מותאם אישית וצורה מותאמת אישית מהתפריט הנפתח כדי להתאים אישית את שלטי הקיר שלך. מדבקות מודפסות בהתאמה אישית ניתנות להסרה בקלות ולשימוש חוזר למשך מספר שנים.

ממשרדים ועד מסעדות

אמנות קיר יכולה לשפר באופן דרמטי את המראה והתחושה של העסק שלך. בעת תליית ציורים דקורטיביים יש להשתמש במסמרים או ברגים המתאימים לחומר הקיר. פשוט בחר פינה ונתק אותה מהקיר או המשטח שעליו היא מונחת. ודא שהוא נקי מאבק ולכלוך כדי למנוע מהמדבקות להחליק או להידבק.