טיפול באקנה

כשמדובר במציאת הטיפול הנכון באקנה, ישנם מיליוני מוצרים ושווי מיליארדי דולרים. האפשרויות יכולות להיות מכריעות, מה שמקשה לומר מהו באמת הטיפול באקנה הטוב ביותר עבורך. כל אחד מגיב בצורה שונה לטיפול באקנה: לא כולם זהים, ולכן חשוב לבחון את סוג העור כדי לבחור את השיטה המתאימה ביותר.

אם אתה שוקל כל אחד מהטיפולים הללו לטיפול במקרים של סיסטיק או קל עד בינוני

התייעץ עם הרופא שלך ופנה לרופא עור מוסמך ומכובד שקבע איזו תרופה מתאימה ביותר למקרה האקנה שלך. הרופא שלך יקבע איזה סוג של אקנה יש לך ומהו הטיפול הטוב ביותר לטיפול בטוח ומוצלח. אם הפגמים שלך קשים, עליך לדבר עם הרופאים או רופאי העור, אשר עשויים לתת לך תרופות מרשם או טיפולים הורמונליים כדי לסייע בפינוי האקנה בגיל המעבר.

אם יש לך אקנה קשה, רופא המשפחה שלך עשוי להפנות אותך למומחה לטיפול במצב עור זה, כגון רופא עור. אם רופא העור שלך יכול להמציא תוכנית טיפול שתסייע לך לנקות את העור, כגון תרופת מרשם או טיפול הורמונלי לאקנה בגיל המעבר.

אמנם טיפול באקנה במרשם יכול להוות מרכיב חשוב בגירוש פגמים

אך אינך יכול להכות בעצמך את ההתפרצויות. אף שתרופת פלא לא תגרום לאקנה שלך להיעלם בן לילה, ישנם טיפולים שיכולים להפחית את האקנה הקשה לאורך זמן. התחל על ידי היפטרות מהפריצה שלך לנצח ומצא את הטיפול המתאים לעור ולסוג האקנה שלך.
על מנת לשמוע פרטים מורחבים אודות מגזין יופי וטיפוח וטיפול באקנה באפשרותך להעיף מבט ב- designsbyleehee.com

הטיפול שלך תלוי בסוג האקנה שיש לך, אך ישנם סוגים רבים ושונים של טיפולים לאקנה קשה, כמו גם אפשרויות טיפול באקנה קל.

האנטיביוטיקה הנפוצה ביותר דרך הפה שנקבעה לטיפול באקנה

היא טטרציקלינים, כולל מינוציקלין, דוקסיציקלין ו ארתרומיצין. ישנם טיפולים שמטרתם להסיר שמנים הסותמים נקבוביות וגורמים לאקנה, בעוד שאחרים מכוונים ליצירת סיסטיק האופיינית לאקנה קשה. טיפולי אקנה נוספים פועלים על ידי תקיפת חיידקים המופיעים באופן טבעי על העור, אשר נפוצים באקנה ומהווים איום משמעותי על טיפולי האקנה שלך. אם הצמיחה אינה מבוקרת, היא עלולה לגרום לאקנה אם היא אינה נשלטת.

ניתן להשתמש באנטיביוטיקה דרך הפה כטיפול קו ראשון, בעוד שאיזוטריטינואין דרך הפה מיועד לטיפול באקנה קשה, כמו גם לאקנה אחר ולמצבים אחרים.

ניתן להשיג את טיפולי האקנה היעילים ביותר ללא מרשם

אך אם יש לך רק מספר פצעונים לטיפול, תקבל קרם אקנה. אם האקנה שלך קל עד בינוני, הרופא שלך עשוי להציע טיפול יתר עם חמצן בנזואיל. אקנה סיסטיק, הדורש תרופות חזקות יותר כמו איזוטרטינואין או אקוטן, יכול להיות מטופל גם ברטינואידים, אומר ד"ר הברט.

חומצה אזלאית יכולה לשמש גם כטיפול אלטרנטיבי לאקנה אם היא מגרה במיוחד או כואבת. אם אתה מחפש פתרון לאקנה אצל רופא המשפחה שלך, ייתכן שייקבע לך חמצן בנזואיל או שילוב של שניהם, כמו גם תרופות אחרות כגון רטינואידים.

אם אתה משתמש בטיפול באקנה המכיל חמצן בנזואיל

הוא עשוי להכיל גם אקנה אחר – כגון רטינואידים או תרופות נוגדות דלקת אחרות. כמו בכל תרופה, הקפידו להשתמש רק בכאלה המתאימים למקרי אקנה קלים ותוכלו לקבל ללא מרשם. חלק מטיפולי האקנה המכילים חמצן בנזואיל מכילים שילוב של חומרים פעילים אחרים (למשל בנזואילקונין, חומצה ביפידופוטורית או נתרן מימן פחמתי).

אתה בטח מכיר את Accutane (r)

אשר בדרך כלל נקבע לנשים בגלל אקנה וולגריס שנגרם כתוצאה משינויים הורמונליים. הסיבה שדיפרן הוא הראשון שיצא לשוק היא שיש ביקוש גבוה לטיפול באקנה בארה"ב ובאירופה, וזו אחת הסיבות לכך שהוא משמש במדינות רבות.

עלות הטיפול באקנה תלויה בדרך כלל בסוג הטיפול שאתה מקבל, ותרופות חזקות יותר בדרך כלל יקרות יותר.

נטילת סוג תרופות לא נכון לטיפול באקנה יכולה להיות לפחות בזבוז זמן

כסף ותקווה. מציאת הטיפול הנכון היא חלק מטיפול עצמי באקנה, אך גם כאשר מנסים למצוא את טיפולי האקנה הטובים ביותר, חשוב לדעת בדיוק עם איזה סוג של אקנה אתה מתמודד, כך שתוכל להתאים את הטיפול בהתאם. טיפול תרופתי עצמי עלול להזיק לעור ואפשר לנקוט רק על גבי זה, כלומר סוגים לא נכונים של תרופות במהלך טיפול באקנה. בעזרת רופא עור אנו יכולים לגלות איזה טיפול באקנה הכי מתאים לך ולעור שלך. רופאי העור שלנו באקנה בניו יורק יודעים כיצד להיפטר מאקנה ולבחור את הטיפול המתאים לסוג האקנה המסוים.

אם יש לך עור רגיש

אתה יכול להתחיל עם מוצר אחד לטיפול באקנה ולהוסיף לאט יותר לפי הצורך. רק טיפולי האקנה שקבע רופא העור יכול להיות הסיבה שעדיין יש לך אקנה. אם האקנה שלך לא דעך לאחר הטיפול בבית ואתה מפתח צלקות אקנה, התקשר לרופא מיד. ייתכן שתרצה גם לפנות לעזרה רפואית מוקדם יותר אם יש היסטוריה חזקה של אקנה משפחתי, אם חלת באקנה בגיל צעיר, חלת באקנה קשה או אם אתה מושפע רגשית.