חברת JFROG

התוכנה שבה אתה רוצה להשתמש עם JFrog תאפשר לך לקבל את הגרסה העדכנית ביותר עבור המשתמשים שלך. הצהיר את עדכוני התנועה שלך לסוכן המשתמש שלך, כולל מידע ספציפי לחברה. דרך הפעולה הטובה ביותר היא הורדת מידע מ- sec.gov, כולל הגשת EDGAR האחרונה, על ידי ביקור במפתח SEC.

אנו נוקטים בגישה מלמטה למעלה המתמקדת בקהילה ומתמקדת בהגברת האפקטיביות של מפתחי תוכנה ומפעילי IT. בעתיד נבנה צוות מכירות אסטרטגי קטן ומשוכלל שיזהה מקרי שימוש חדשים ויניע את הצמיחה והתקינה של JFrog והלקוחות הגדולים שלנו.

אפשרויות הניסיון והמינוי החינמיות שלנו, הצעות המוצרים בחינם וגרסת הקוד הפתוח של JFrog Artifactory הופכות את מפתחי התוכנה ומפעילי ה- IT למוכרים שלנו. אנו חברה שנולדה מחדש ומפעל JFroog Artif הוא המוצר הראשון בעולם לניהול חבילות תוכנה.

JFrog Ltd

מציעה פלטפורמת DevOps לניהול רציף של שחרור תוכנות, פלטפורמה המאפשרת לחברות לספק עדכוני תוכנה מהר יותר מכל מערכת אחרת בארצות הברית. JFrog, שנוסדה בשנת 2008, מספקת כלים אוטומטיים המאפשרים לחברות כמו פייסבוק, גוגל, אמזון ונטפליקס ליצור, לנהל ולהפיץ את גרסאות התוכנה שלהן. אנו סומכים על מיליוני משתמשים ואלפי לקוחות, כולל רוב חברות Fortune 100, המסתמכות על הפתרונות שלנו כדי לנהל את צינורות אספקת התוכנה הקריטיים למשימה שלהם.

JFrog

המפעילה פלטפורמה לניהול פריסה וגרסאות של תוכנות, השיקה היום את ההנפקה שלה. החברה תנפיק 11.6 מיליון מניות ב -44 דולר כל אחת, לעומת טווח ראשוני של 33 ל -37 דולר. תשעה בנקים חתמו על העסקה, ובראשם מורגן סטנלי, ג'יי.פי מורגן ו- BofA Security. שווי הרכישה מוערך ב -300 מיליון דולר, כך אישרה לי JFrog, חברה ידועה בפלטפורמה המסייעת למפתחים בניהול פריסת ועדכונים. העסקה תדלק את הרחבת טכנולוגיית Security Runtime של JFrog, שמטרתה לספק פתרונות אבטחה הוליסטיים כחלק מפיתוח פלטפורמת DevOps שלה למכשירי IoT חדשניים. JF Frog נסחרת כיום בנאסד"ק והיה לה שווי שוק של 4.65 מיליארד דולר כשהיא פורסמה בספטמבר האחרון.

JFrog יצא לציבור בחודש ספטמבר האחרון

ולמרות שהחברה קיבלה קבלת פנים פושרת בחודשים האחרונים, שווי השוק שלה עומד כיום על כ -30% מהערך השווי שלה ליום הפתיחה. JFrog יצא לאחרונה לציבור, והסתכלנו לעומק על התשקיף שלו כאן. לסיכום, מדובר בחברה המנוהלת היטב והתשקיף מכיל מספר פידבקים בנוגע לניהול חברת SaaS משלכם.

אני חושב שאחת הדרכים הגדולות בהן JFrog שונה וטובה יותר מטוויליו (למרות שמדובר בחברה צעירה)

היא שאין לה ריכוז לקוחות רב. אותו דבר, אני חושב, נאמר על JFroog, כלומר שקל יותר וקל יותר לרכוש חברה כמו JFrob כאשר חברה גדולה אומרת שיש לה את המשאבים לפתח את הטכנולוגיה. היתרון הוא שהם מציעים משהו עבור כל לקוח ארגוני.

ל- JFrog יש כיום למעלה מ -5,800 לקוחות

כולל עשר חברות הטכנולוגיה הגדולות, שמונה מתוך עשרת נותני השירותים הפיננסיים, תשע מתוך עשר חברות קמעונאיות ושמונה מתוך עשר חברות הבריאות הגדולות. מקרה בוחן של ארגז לקוחות של JFrog שהחברה השתמשה בו בשנת 2015.

Frog מאפשר לחברות לפתח ולפרסם תוכנות מהר יותר, מה שמאפשר למפתחים לעבוד ביעילות רבה יותר. במקום צורך לעדכן את התוכנה מספר פעמים ביום, הדרך הישנה הייתה לעדכן חבילות תוכנה פעמיים עד ארבע פעמים בשנה.
עבור מידע על חברת JFROG ואקזיט כדאי לבקר ב- calcalist.co.il

אם אתה מפתח ואתה הולך להיות עם JFrog

תמיד יש לך הרבה אפשרויות. אנו אומרים שלא אכפת לנו באיזו שפת תכנות אתה משתמש, לא אכפת לנו באיזו פלטפורמה אתה מפתח, ולא אכפת לנו אם אתה רוצה לעבוד במקום, מתוך הנחות או בענן. אם אתה נחוש להשיג את מטרות הצוות, אנו כאן בשבילך, ללא קשר לתפקידך או תפקידך.

חברת מפתחי פעולות (DevOps) JFrog הודיעה היום על כוונתה לרכוש את חברת אבטחת המוצרים הישראלית VDoo בעסקה של 300 מיליון דולר

JFROG, חברה ידועה בפלטפורמה המסייעת למפתחים בניהול פריסת תוכנות ועדכונים, תרכוש את VDOO, שפיתחה פלטפורמה מבוססת AI שמזהה ומתקן פגיעויות בתוכנות ובמערכות שעובדות עם IoT ומכשירים מחוברים או לשבת איתן.

מכל החברות שנדבר עליהן היום, JFrog היא זו שמעולם לא שמעתי עליה (כשאני מסתכל עליך, S-1). היא חלוצה בקטגוריה חדשה של תוכנות בשם Continuous Software Release Management (CSRM).